USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa De Campo Espetacular Com Jacuzzi Bem Quentinha Em Gravata Gravata (Gravata, Pernambuco) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Casa De Campo Espetacular Com Jacuzzi Bem Quentinha Em Gravata

ex. Casa De Campo Com Jacuzzi Em Gravata

Avanceret Booking
2026-07-04
2026-07-05

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

41

Casa De Campo Espetacular Com Jacuzzi Bem Quentinha Em Gravata

 WiFi

Wi-Fi

 Spa og afslapning

Jacuzzi

 Børnevenlig

Tremmesenge/vugger

 Aircondition

Klimaanlæg

 Kæledyr

Kæledyr tilladt


Casa De Campo Espetacular Com Jacuzzi Bem Quentinha Em Gravata ligger 2 km fra Alto do Cruzeiro Mirante og repræsenterer en 3 værelsers indkvartering med en terrasse. Feriehus har 3 badeværelser og et udstyret køkken.

Matriz de Sant Ana er ca. 10 minutters kørsel væk. Centrum for Gravatá er mindre end 4 km væk.

Recife lufthavn ligger omkring 90 km væk derfra. Et spabad hjælper med at forny og slappe af.

  • Lokale seværdigheder
  • Assembleia de Deus
    2312 km
  • Museu Memorial de Gravatá
    2987 km
  • Alto do Cruzeiro
    2057 km
  • Paroquia Sao Paulo
    3790 km
  • Igreja Assembleia de Deus
    4534 km
  • Rodolfo de Moraes Park
    1340 km
  • Cancao Nova
    3518 km
  • Lufthavne
  • Recife Lufthavn
    87 km

På hotellet

General

  • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Kæledyr tilladt
  • 24 timers vagtservice

Måltider og drinks

  • Udendørs spiseområde

Aktiviteter og afslapning

  • Have
  • Grillfaciliteter
  • Jacuzzi

På værelset

  • Klimaanlæg
  • Patio
  • Terrasse
  • Spisebord
  • Strygeservice
  • Fladskærms TV
  • Tremmesenge/vugger

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 14:00 indtil 23:59
Udtjekning: indtil 11:00

Ofte stillede spørgsmål

  • Hvor langt ligger Recife fra Casa De Campo Espetacular Com Jacuzzi Bem Quentinha Em Gravata?

    Der er 90 km mellem Recife og Casa De Campo Espetacular Com Jacuzzi Bem Quentinha Em Gravata.
  • Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa De Campo Espetacular Com Jacuzzi Bem Quentinha Em Gravata?

    Du kan bo på Casa De Campo Espetacular Com Jacuzzi Bem Quentinha Em Gravata med dit kæledyr.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din bedømmelse

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-07-04
2026-07-05

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Casa De Campo Espetacular Com Jacuzzi Bem Quentinha Em Gravata, Brasilien

Rua Cravo Branco, Gravatá, Brasilien

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved